Про мене

Привіт мене звати Саша. Тут я ділюся накопиченим досвідом, корисною інформацією та враженнями про різні країни, а також про те, як мандрувати самостійно. Цей блог – мій спосіб допомагати і бути корисною тим, кого подорожі роблять щасливішими. Це своєрідне друге дихання мого першого travel-блогу, який був російськомовним, але я дуже хочу, щоб україномовного контенту ставало набагато більше. Тому – це мій маленький вклад у розбудову україномовних ресурсів в інтернеті.

Вже цілих 7 років ми з чоловіком регулярно, часом надовго виїжджаємо пожити в різні країни, організовуючи поїздки самостійно. Сьогодні це наш звичний спосіб життя. Ми побували в 36 країнах світу і мені точно є що корисного розказати і чим цікавим поділитись. Наша travel-історія почалася з того, що одного разу ми з друзями вірішили поїхати у свою першу подорож до Чорногорії і відразу з квитком в один кінець. Тоді ми майже рік промандрували різними країнами, залишаючись в кожній на декілька місяців. З того часу ми захворіли мандрівним спобом життя і ніяк не можемо зупинитися. Часто мандрувати нам дозволяє віддалена робота, тому ноутбук і інтернет обовʼязкові супутники всіх наших поїздок. Для такого способу життя навіть вигадали модний термін "digital nomads", тобто цифрові кочівники.

Часто, ми залишаємось на новому місці досить довгий час, щоб було комфортно поєднувати роботу та дослідження нових місць. Це дозволяє пізнати нову країну, її особливості, культуру та природу набагато глибше. Для таких мандрівників теж вигадали модне слово "лонгстеєри", від англійської long stay - довго залишатися.

За весь цей час ми набули цінного досвіду та багато корисних навичок для того, щоб мандрувати ощадливо, але при цьому комфортно. І це, напевно, два ключові параметри, якими ми завжди намагаємося керуватися в подорожах. Тому тут ви знайдете безліч корисної інформації та порад з особистого досвіду про те, де і як заощадити і при цьому отримати максимум користі та задоволення від ваших поїздок, а також як організувати все це самостійно, а головне легко і зрозуміло.

Весь функціонал та технічна підтримка цього блогу лежать на плечах мого чоловіка, а за оформлення та весь контент відповідаю я, так що можна сказати, що цей блог – наша перша сімейна справа :)


8 ТРЕВЕЛ-ФАКТІВ ПРО МНЕ

 1. Я великий поціновувач природи і всього живого, інакше кажучи, ще той натураліст. Не боюся практично ніякої живності. Налякати мене може тільки якийсь незвично моторошний павук, кліщ або якісь опариші. Решту можу спокійно чіпати руками (кого безпечно), не відчуваючи при цьому ні страху, ні огиди. Тому я завжди з захватом і без страху дивлюсь на країни Азії або навіть Австралію. Хоча, поклавши руку на серце, Австралія трішечки таки лякає :)
 2. Лише тричі за всі роки подорожувала за туристичною путівкою. Два рази це була Туреччина і один раз Дубай.
 3. Практично ніколи не можу заснути в будь-якому транспорті, тому часто довгі перельоти і переїзди я переношу важко і щоразу мені хочеться додому в ліжечко. Добре, що цей стан минає.
 4. Країна мрій – Австралія, про неї марю з самого дитинства, з часів улюбленої телепередачі "Мисливець за крокодилами".
 5. За професією я ілюстратор та дизайнер і часто малюю як по роботі, так і для себе усякі ілюстровані мапи та тревел-замальовки. Мій творчий інстаграм @marsasha_art
 6. Мої улюблені тварини – коти та ящірки.
 7. Народилася у дуже незвичайному українському місті Кривий Ріг. Це найдовше місто в Європі та одне з найзеленіших в Україні; місто з червоною землею та червоними калюжами як на Марсі; з підземним швидкісним трамваєм і з одним з найбільших у світі металургійних заводів.
 8. Переїхала до Львова і прожила там більше 2-х років. Ніжно люблю всією душею, це місто, або як кажуть, так люблю той Львів, що бракує ми слів.


Прокоментувати

Instagram
 • instagram
 • instagram
 • instagram
 • instagram
 • instagram
 • instagram
 • instagram
 • instagram
 • instagram
 • instagram
 • instagram
 • instagram
Популярне
 • Скельне місто Адршпах – камʼяна перлина Чехії Адршпах Скельне місто Адршпах – камʼяна перлина Чехії

  Чеське скельне місто Адршпах (Adršpach) вражає своєю монументальністю і розбурхує фантазію. Не дивно, що в давнину люди вважали це місце священним і молилися величезним брилам, приймаючи їх за безмовних богів. А сьогодні це найбільш відвідуване природне туристичне місце в Чехії.

  07 мая 2024
 • Привиди радіації. Екскурсія в Чорнобиль та Припʼять Радіація Чорнобиль та Припʼять Привиди радіації. Екскурсія в Чорнобиль та Припʼять

  Чорнобильська зона відчуження – без перебільшень місце, відоме усьому світу. Вже один цей факт сам собою спонукає побувати там. Жахлива трагедія, що сталася кілька десятиліть тому, зробила його унікальним. Багато людей їдуть до Зони побачити

  11 мая 2024
 • Сходження на Говерлу в травні. Чого чекати, поради, рекомендації та наші враження Підйом на Говерлу Сходження на Говерлу в травні. Чого чекати, поради, рекомендації та наші враження

  Говерла – найвища і найбажаніша гора України серед усіх любителів залізти кудись повище. Так як я теж належу до цих людей, думка про те, щоб нарешті підкорити рідну вершину давно сиділа в моїй голові. Сходження припало на кінець травня,

  05 мая 2024