Про мене

Привіт мене звати Саша. Тут я ділюся накопиченим досвідом, корисною інформацією та враженнями про різні країни, а також про те, як мандрувати самостійно. Цей блог – мій спосіб допомагати і бути корисною всім тим, кого подорожі роблять щасливішими. Сьогодні цей блог для мене ще як друге дихання, бо раніше він був російськомовним, але я дуже хочу, щоб україномовного контенту ставало набагато більше. Тому цей блог – мій маленький вклад у велике спільне діло.

Вже протягом 7-ми років ми з чоловіком регулярно, часом надовго виїжджаємо пожити в інші країни, організовуючи поїздки самостійно. Сьогодні це наш звичний спосіб життя. Все почалося з того що одного разу ми з друзями вирушили у свою першу подорож з квитком в один кінець, проїздивши 9 місяців різними країнами. З того часу ми ніяк не можемо зупинитися. Часто мандрувати нам дозволяє віддалена робота. Для такого способу життя навіть вигадали модний термін "digital nomads", тобто цифрові кочівники.

Часто, ми залишаємось на новому місці досить довгий час, щоб було комфортно поєднувати роботу та дослідження нових місць. Це дозволяє пізнати нову країну, її особливості, культуру та природу набагато глибше. Для таких мандрівників теж вигадали модне слово "лонгстеєри", від англійської long stay - довго залишатися.

За весь цей час ми набули цінного досвіду та багато корисних навичок для того, щоб мандрувати ощадливо, але при цьому комфортно. І це, напевно, два ключові параметри, якими ми завжди намагаємося керуватися в подорожах. Тому тут ви знайдете безліч корисної інформації та порад з особистого досвіду про те, де і як заощадити і при цьому отримати максимум користі та задоволення від ваших поїздок, а також як організувати все це самостійно.

Весь функціонал та технічна підтримка цього блогу лежать на плечах мого чоловіка, а за оформлення та весь контент відповідаю я, так що можна сказати, що цей блог – наша перший сімейний справа :)

8 ТРЕВЕЛ-ФАКТІВ ПРО МНЕ

  1. Я великий поціновувач природи і всього живого, інакше кажучи, ще той натураліст. Не боюся практично ніякої живності. Налякати мене може тільки якийсь незвично моторошний павук, кліщ або якісь опариші. Решту можу спокійно чіпати руками (кого безпечно), не відчуваючи при цьому ні страху, ні огиди.
  2. Лише трічі за всі роки подорожувала за туристичною путівкою. Це була Туреччина і Сардинія.
  3. Практично ніколи не можу заснути в будь-якому транспорті, тому часто довгі перельоти і переїзди я переношу важко і щоразу мені хочеться додому в ліжечко. Добре, що цей стан минає.
  4. Країна мрій – Австралія, про неї марю з самого дитинства, з часів улюбленої телепередачі "Мисливець за крокодилами".
  5. За професією я ілюстратор та дизайнер і часто малюю як по роботі, так і для себе усякі ілюстровані мапи та тревел-замальовки. Мій творчий інстаграм @marsasha_art
  6. Мої улюблені тварини – коти та ящірки.
  7. Народилася у дуже незвичайному українському місті Кривий Ріг. Це найдовше місто в Європі та одне з найзеленіших в Україні; місто з червоною землею та червоними калюжами як на Марсі; з підземним швидкісним трамваєм і з одним із найбільших у світі металургійних заводів.
  8. Декілька років назад переїхала до Львова, який ніжно люблю всією душею, або як кажуть, так люблю той Львів що бракує ми слів. Дуже чекаю на повернення ДОДОМУ.
Було б цікаво дізнатися щось і про відвідувачів мого скромного блогу, тож напишіть в коментарях із якого ви міста і де мрієте побувати. Дуже дякую, що заглядаєте!


Instagram
Популярне