Як отримати візу в Індонезію в Києві

Наш досвід успішного отримання візи в Індонезію в Києві. Інформація і поради для підготовки документів на отримання візи.
Віза в Індонезію

Коли ми вирішили поїхати на Балі, то стикнулися з необхідністю отримання візи в Індонезію, оскільки хотіли пробути там більш ніж один місяць.

Перш ніж вивчати всю схему отримання одноразової туристичної візи до Індонезії, зверніть увагу, що для громадян України віза до Індонезії не потрібна на перебування в країні строком до 30 днів.

Витрачати час і робити візу десь у сусідніх азіатських країнах не хотілося, тому ми вирішили спробувати зробити Індонезійську візу в Києві, про процес отримання якої я розповім далі.

Окрім українців, в Індонезійському посольстві столиці України оформити візу можуть також громадяни Грузії та Вірменії. При цьому алгоритм оформлення та пакет документів для візи буде однаковим.

Тобто все, що вам потрібно при собі мати - це закордонний паспорт, що буде дійсний ще не менше 6 місяців з моменту прибуття в Індонезію, заповнений імміграційний лист (видадуть у літаку або після прильоту) та зворотні квитки. На кордоні вам поставлять штамп у паспорт і тут слід знати, що якщо вам раптом потім захочеться залишитися на довше, то ви не зможете законно продовжити своє перебування, оскільки штамп - це не віза і продовжити його не можна.

В інтернеті теми отримання віз як завжди трохи обросли страшилками про те, як складно це зробити, але особисто у нас все вийшло досить легко і швидко. Сподіваюся, що й у вас так буде.

Вартість оформлення індонезійської візи у Києві – 50 доларів. При собі потрібно мати суму без здавання.

Список документів, необхідних для отримання візи в Індонезію

 • Закордонний паспорт, що буде дійсним не менше 6 місяців на момент в'їзду до країни.
 • Заповнена англійською мовою анкета (можна заповнити наперед, можна на місці);
 • Фотографія 3х4 см або 3,5 х4, 5 см;
 • Нотаріально засвідчена довідка з банку про наявність коштів та про переміщення коштів за карткою;
 • Довідка з місця роботи;
 • Копія медичного страхування (оформити, наприклад, можна тут);
 • Копії оплачених або заброньованих авіаквитків туди-назад;
 • Копії оплаченого чи заброньованого житла (знайти та забронювати житло з можливістю скасування на booking.com);
 • Можна додати листочок з маршрутом, якщо Індонезія не єдина дивна, яку збираєтеся відвідати.

Особливості

Якщо ви збираєтеся до Індонезії з дружиною або чоловіком, до пакета документів потрібно додати копію свідоцтва про шлюб та за необхідності нотаріально завірений спонсорський лист на вашого супутника.

Якщо ви збираєтеся пробути в Індонезії, наприклад, 2 місяці, не обов'язково мати на рахунку суму з розрахунку 120 доларів на особу на день. Буде достатньо і набагато меншої суми, але яка вселятиме впевненість, що бідувати в Індонезії ви не збираєтеся.

З нашого досвіду вклеюють фотографії різних розмірів, хто 3х4 хто 3,5х4,5. Ні та, ні інша в анкету все одно ідеально не підходить. У нас були фото 3,5х4,5, які були великі для анкети, але ніхто нічого за це не сказав. Тож раджу краще брати формат 3х4.

Не обов'язково надавати оплачені авіаквитки та житло, достатньо броні з можливістю відміни. Дуже зручно, якщо нема чіткості у майбутніх маршрутах і датах.

Документи на візу краще подавати не менш як за два тижні до від'їзду. Хоча у посольстві Індонезії у Києві працюють досить оперативно. Свою ми отримали через 4 дні.

Якщо ви офіційно ніде не працевлаштовані, довідка з роботи не обов'язкова. Але в анкеті потрібно вказати, чим ви займаєтесь. Ми, наприклад, без зайвих уточнень так і написали "Freelancer".

Якщо у вас немає часу на оформлення візи, ви можете зробити її через довірену особу, передавши їй всі необхідні документи.

Анкету потрібно заповнювати розбірливо, друкованими літерами. Якщо зробите помилку, просто попросіть новий бланк.

Де знаходиться посольство Індонезії і контактна інформація

Посольство знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Університетська, 17

Телефон: +380 44 3900 472

Електронна пошта: kbri@indo.ru.kiev.ua

Сайт: www.kemlu.go.id/kyiv

Години подання та видачі документів з 10.00 до 12.00 з понеділка по п'ятницю, за винятком Індонезійських свят

На закінчення

Після того як усі ваші документи схвалять і повернуть вам паспорт, там буде красуватися ось така віза

Віза в Індонезію

Зверніть увагу, що термін дії візи три місяці (період, протягом якого ви можете в'їхати на територію Індонезії).

Не слід забувати, що отримання візи ще не гарантує, що вас пропустять через кордон. Останнє слово завжди залишається за прикордонною службою. Але, як правило, відмови на кордоні при всіх правильно оформлених документів - це дуже рідкісний випадок.

Бажаю удачі в отриманні візи!

Поділитись статею, або зберегти собі на сторінку, щоб не загубити

ЗБИРАЄТЕСЬ НА БАЛІ? ЧИТАЙТЕ КОРИСНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ОСТРІВ

Прокоментувати

Instagram
Популярне
 • Скельне місто Адршпах – камʼяна перлина Чехії Адршпах Скельне місто Адршпах – камʼяна перлина Чехії

  Чеське скельне місто Адршпах (Adršpach) вражає своєю монументальністю і розбурхує фантазію. Не дивно, що в давнину люди вважали це місце священним і молилися величезним брилам, приймаючи їх за безмовних богів. А сьогодні це найбільш відвідуване природне туристичне місце в Чехії.

  07 мая 2024
 • Привиди радіації. Екскурсія в Чорнобиль та Припʼять Радіація Чорнобиль та Припʼять Привиди радіації. Екскурсія в Чорнобиль та Припʼять

  Чорнобильська зона відчуження – без перебільшень місце, відоме усьому світу. Вже один цей факт сам собою спонукає побувати там. Жахлива трагедія, що сталася кілька десятиліть тому, зробила його унікальним. Багато людей їдуть до Зони побачити

  11 мая 2024
 • Сходження на Говерлу в травні. Чого чекати, поради, рекомендації та наші враження Підйом на Говерлу Сходження на Говерлу в травні. Чого чекати, поради, рекомендації та наші враження

  Говерла – найвища і найбажаніша гора України серед усіх любителів залізти кудись повище. Так як я теж належу до цих людей, думка про те, щоб нарешті підкорити рідну вершину давно сиділа в моїй голові. Сходження припало на кінець травня,

  05 мая 2024