Як оформити безкоштовний дозвіл на прохід на вершину вулкана Тейде. Докладна інструкція

Детальна інструкція оформлення безкоштовного дозволу на прохід до піку вулкана Тейде онлайн.
Дозвіл на пік Тейде і квитки

До подорожей в більшості випадків необхідно готуватися сильно заздаегідь, особливо якщо ви збираєтеся на Тенеріфе. Вся справа в тому, що для проходу на вершину одного з найбільш визначних місць острова – вулкана Тейде, вам знадобиться спеціальний дозвіл, який оформляється заздалегідь в інтернеті, причому абсолютно безкоштовно. Заздалегідь – це за два місяці мінімум. Кількість дозволів обмежена, а охочих дуже багато. Сьогодні я докладно розповім і покажу, як це зробити. Ну а якщо ви вже запізнилися з безкоштовним дозволом, читайте статтю про те, які є варіанти сходження на вершину Тейде без нього.

Що важливо знати

Дозвіл оформляється на визначений час та день. Якщо в запланований день щось пішло не так і ваші плани змінилися, або погода підкачала, і на Тейде прохід зовсім закритий то, на жаль, ваш дозвіл анулюється. Через це багато мандрівників щоб підстрахуватись роблять собі два бронювання на сайті на різні дні.

Прохід на пік Тейде здійснюється строго за паспортами та номером дозволу, який можна роздрукувати або просто записати сам номер.

Перебувати на території вершини Тейде можна не більше 2-х годин.

Інструкція з оформлення

Для початку заходимо на сайт адміністрації Національних парків Іспанії та обираємо «Teide».

Оформлення дозволу на вершину Тейде

На наступній сторінці просто натисніть на один єдиний рядок, який вам запропонує сайт.

Оформлення дозволу на Тейде онлайн

На наступній сторінці написано правила та особливості використання цього дозволу. Тут йдеться про те, що якщо ваш дозвіл оформлено на час з 15:00 до 17:00, то скористатися ним ви повинні до 16:30, оскільки в цей час відбувається останній спуск фунікулера. Після цього ваш дозвіл вже більше не активний. Також, як я вже згадувала, тут написано, що прохід лише за паспортом номер якого ви вказуєте при оформленні дозволу. Далі йдеться про те, що кількість перепусток на день обмежена в організаційних цілях, а також з міркувань безпеки. Заборонено сходити зі стежки чи заходити на зону кратера. Інші стежки на території Національного парку Тейде безкоштовні для проходу. Рекомендують взяти теплий та зручний одяг, незалежно від сезону.

Оформлення дозволу на Тейде

Щоб перейти до подальшого оформлення дозволу, натисніть вгорі на вкладку "Bookings" і на сторінці, виберіть перший пункт (другий пункт підходить для професійних гідів і турфірм) і натисніть кнопку "Next" внизу.

Оформлення дозволу на вершину Тейде

Далі ви побачите сторінку з календарем та наявністю перепусток. Дати сірого кольору означають, що на цей день усі дозволи розібрано; білого – що вони є та можна забронювати. Оберіть натисненням зручну для вас дату та час (щоб виділилося жовтим), а також вкажіть кількість відвідувачів та натисніть "Next".

Оформлення дозволу на прохід на вершину Тейде

На наступній сторінці уважно заповніть усі поля, позначені червоною зірочкою, а внизу сторінки, праворуч, поставте галочку, що означає, що ви ознайомилися з усією інформацією. Натисніть кнопку нижче, щоб завершити оформлення.

Оформлення дозволу на Тейде

Після цього з'явиться сторінка з інформацією про ваше бронювання та кодом дозволу "Permission number". Роздрукуйте, сфотографуйте цю сторінку або просто запишіть код. Його звірятимуть на пропускному пункті до піку вулкана Тейде.

Оформлення дозволу на пік Тейде

Також зверніть увагу на Access password. Це пароль для входу на сторінку вашого дозволу, де ви можете відредагувати дані учасників, скасувати дозвіл або надіслати на друк сторінку з пропуском. Щоб увійти до редагування редагування дозволу, на головній сторінці сайту праворуч вгорі введіть спочатку код дозволу, а потім і цей пароль. Після чого ви побачите таку сторінку

Оформлення дозволу на Тейде

Стрілочкою відзначено кнопку скасування дозволу. Якщо ваші плани змінилися і на пік Тейде ви більше не збираєтеся, раджу скасувати своє бронювання. Це звільнить місця для інших мандрівників.

Якщо у вас ще залишилися якісь питання, ставте їх у коментарях!

Поділитись статею, або зберегти собі на сторінку, щоб не загубити

Читати ще

Прокоментувати

Instagram
Популярне
 • Скельне місто Адршпах – камʼяна перлина Чехії Адршпах Скельне місто Адршпах – камʼяна перлина Чехії

  Чеське скельне місто Адршпах (Adršpach) вражає своєю монументальністю і розбурхує фантазію. Не дивно, що в давнину люди вважали це місце священним і молилися величезним брилам, приймаючи їх за безмовних богів. А сьогодні це найбільш відвідуване природне туристичне місце в Чехії.

  07 мая 2024
 • Привиди радіації. Екскурсія в Чорнобиль та Припʼять Радіація Чорнобиль та Припʼять Привиди радіації. Екскурсія в Чорнобиль та Припʼять

  Чорнобильська зона відчуження – без перебільшень місце, відоме усьому світу. Вже один цей факт сам собою спонукає побувати там. Жахлива трагедія, що сталася кілька десятиліть тому, зробила його унікальним. Багато людей їдуть до Зони побачити

  11 мая 2024
 • Сходження на Говерлу в травні. Чого чекати, поради, рекомендації та наші враження Підйом на Говерлу Сходження на Говерлу в травні. Чого чекати, поради, рекомендації та наші враження

  Говерла – найвища і найбажаніша гора України серед усіх любителів залізти кудись повище. Так як я теж належу до цих людей, думка про те, щоб нарешті підкорити рідну вершину давно сиділа в моїй голові. Сходження припало на кінець травня,

  05 мая 2024